Головна Новини Завдяки чому найчастіше збагачувались жителі Тернопілля?

Завдяки чому найчастіше збагачувались жителі Тернопілля?

У ці дні проходить декларування доходів, отриманих у 2019 році. З початку 2020-го декларацію подав 3251 житель Тернопілля. Про отримані минулоріч неоподатковані доходи заявили 1486 краян. Правом на податкову знижку за цей період скористалися 1765 осіб, пише Номер 1

Як повідомили в секторі комунікацій Головного управління ДПС у Тернопільській області, найчастіше декларанти заявляли про отримання спадку та дарування. Вони подали 579 декларацій та заявили про отриманий дохід у сумі 74,7 млн. гривень. Про отримання 61 млн. грн. доходу від продажу рухомого чи нерухомого майна заявили 355 осіб, а ще 68 краян отримали 5,7 млн. грн. доходів від здачі у найм нерухомості. Доходи, отримані від незалежної професійної діяльності, задекларували 54 жителі краю на суму 1,9 млн. гривень.

Найбільші суми податку на доходи фізичних осіб, а це 4 млн. грн. та 1,1 млн. грн.,  визначили громадянам, які отримували минулоріч подарунки і спадщину та здійснювали  продаж нерухомого чи рухомого майна. Тим, хто отримував доходи від незалежної професійної діяльності та здавав у найм нерухоме чи рухоме майно, необхідно буде сплатити відповідно 300 тис. грн. та 100 тис. грн. податку.

Ще чотири жителі нашої області, які отримували доходи за кордоном, виконали свій конституційний обов’язок. Вони задекларували 100 тис. грн. доходу. Про отримання інвестиційних прибутків на суму 5,7 млн. грн. інформували 6 осіб, яким належить сплатити 100 тис. грн. податку.

Крім цього, 16 краян заявили про отримання мільйонних статків на загальну суму 95,7 млн. гривень. Основними джерелами доходів мільйонерів є продаж чи здача у найм нерухомого та рухомого майна, спадщини чи дарування, інвестиційні прибутки тощо. Мільйонери мають додатково сплатити 1,5 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 300 тис. грн. військового збору.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here