Головна Новини Журналістів з Західних областей у Тернополі навчать писати про особливості переходу на...

Журналістів з Західних областей у Тернополі навчать писати про особливості переходу на цифорове мовлення

4 червня останній день подання аплікацій на семінар «Як писати про перехід України на формат цифрового мовлення»
Академія Української Преси запрошує журналістів та редакторів Львівської, Тернопільської, Рівненської, Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської та Хмельницької обл. до участі в семінарі «Як писати про перехід України на формат цифрового мовлення», який відбудеться 14-15 червня 2012 р. у місті Тернополі.
Метою семінару є надання фахових знань та навичок, необхідних для якісного висвітлення переходу України на формат цифрового мовлення.
Учасники семінару отримають інформацію щодо міжнародного досвіду впровадження цифрового телебачення, перебігу процесу впровадження в Україні, обговорять інформаційні потреби різних цільових аудиторій та матимуть змогу зустрітись з провідними вітчизняними експертами. Учасники семінару також матимуть змогу обговорити майбутні публікації.
Організатори беруть на себе всі витрати, пов’язані з семінаром (проживання, харчування, проїзд (ж/д (купе) та автобус або маршрутка).

Експерти та доповідачі:
Олег Хоменок – старший радник з друкованих медіа Інтерньюс-Нетвок, медіа-тренер
Валерій Іванов – президент Академії Української Преси, професор, д.ф.н.
Ольга Большакова – керівник Центру законодавчих ініціатив Незалежної Асоціації телерадіоМовників, голова правління Східноєвропейського інституту проблем медіа, адвокат, к.е.н., доц..
Дмитро Маковеєнко – начальник відділу радіочастот Державного підприємства Українській науково-дослідний інститут радіо і телебачення (ДП УНДІРТ), к.т.н.

Відбір відбуватиметься на конкурсних засадах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here