Головна Новини Куди зникла «Бережанська Пізанська вежа»? (Відео)

Куди зникла «Бережанська Пізанська вежа»? (Відео)


Музичка сказав – Музичка зробив, Юрик в курсі!

06.11.2017 року Бережани. Біля будинку місцевої мешканки Масної О.В. зовсім інша картина ніж була до 15 вересня 2017 року.


Нагадаю. При журналістській та правовій підтримці Масної О.В., міському голові м. Бережан, були озвучені питання, щодо :

№ 1 факту непридатності для подальшого використання за призначенням прибудови до житлового будинку за адресою м.Бережани вул.Чорновола 15.

№ 2 не виконання рішення суду, а саме: провести ремонт даної будівлі за адресою м.Бережани вул.Чорновола 15, пише pero.org.ua

Слід зауважити, що в даному конкретному випадку, а саме: розгляд питання №1, міський голова та депутати спрацювали кваліфіковано та професійно. Чому, я так стверджую? Так говорить громада і це правда! Я не виключаю, що до вирішення даного питання, долучився і заступник Тернопільської обласної державної адміністрації Юрик Ю.З. Чомусь така думка в мене є.

Так от. Громадські активісти, журналісти – це не обов’язково, ті люди які, заважають чиновникам працювати і постійно їх критикують, за будь що або взагалі за ніщо. Я маю сміливість та підстави від свого імені та від імені добродійки пані Масної О.В., щиро подякувати всім тим, без виключення, хто долучився до вирішення даної проблеми (питання № 1) навіть незважаючи на те, що це є їх прямий обов’язок за невиконання якого, може настати така собі «уявна» кримінальна відповідальність.

Масна О.В. була настільки радою вирішенням проблеми, а саме, коли розібрали аварійну будівлю що готова забути :

1.Чому не були оформлені працівники та чому не був виданий наряд на виконання вищевказаних робіт особами, які розбирали будівлю і з того приводу дали свої пояснення?

2.Куди поїхала бляшана покрівля та дерев’яні крокви з даної будівлі? – 1 машина

3.Куди поїхала цегла з будівлі? – 3 машини

4.Інше…

Не зважаючи на час затрачений на документування даних подій. Все це у минулому. Треба рухатись далі і ми це робимо.

Однак є ще й інші документи «продуковані» міськрадою, які з невідомих на сьогодні на підстав не виконані, наприклад:

№1. Рішення Бережанської міськради № 202 від 31.10.2005 року -?

№ 2. Рішення Бережанської міськради №539 від 25.06.2007 року -?

№3. Угода про поетапне виконання рішення Бережанського районного суду в рамках виконавчого провадження по виконавчому листу № 2а-20 від 30.08.2006 року – ?

Журналістське розслідування триває. Далі буде…

Віктор Палас

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here