Головна Новини Жителі Шумщини та Кременеччини подолали 40 кілометрів на велосипедах, попри спеку та...

Жителі Шумщини та Кременеччини подолали 40 кілометрів на велосипедах, попри спеку та дощ (фоторепортаж)

Четвертий щорічний велопробіг «Поза межами ONLINE» учора, 13 червня, зібрав на Тернопільщині майже 80 учасників.

О 10-ій годині ранку дві групи велосипедистів одночасно виїхали із Шумська та Кременця. Нестійка погода не завадила їм подолати 40 кілометрів шляху. Зустрілися учасники у селі Людвище, де на них чекала святкова програма та призи від спонсорів.

Організатори велопробігу – Центр розвитку ініціатив «ІнСорс». Підтримала захід депутатська група «Довіра» – народний депутат Микола Люшняк, депутати Тернопільської обласної ради Віталій Шафранський та Олег Щиголь.

– Щорічно ми організовуємо велопробіг у другу неділю червня. І щоразу це інші учасники, інший маршрут, інша відстань. Цього року зареєструвалися 120 осіб, однак примхлива погода, звісно, когось злякала. Попри те, що припікало сонце, розгулював поривчастий вітер, а потім ще й падав дощ, велосипедисти подолали цей нелегкий шлях, – розповіла голова ГО «ІнСорс» Іванна Мрига.

Велоспорт стає дедалі популярнішим у світі, тому дуже добре, що його популяризують й на Тернопільщині, зазначив активіст партії «Довіра» на Шумщині Володимир Плетюк.

– Я дякую громадським організаціям за цей велопробіг. Тішуся, що є люди, які вміють це робити. У Шумську такий пробіг став вже четвертим. Усього цього б не було без ініціативних людей. Звісно, погода трохи злякала, тому учасників було менше, аніж ми планували. Я дякую також й колегам з партії «Довіра» за те, що підтримали і підготували призи для велосипедистів, – підкреслив Володимир Плетюк.

Важливо, аби досвід проведення таких велопробігів запозичували інші, наголосив депутат Тернопільської обласної ради від партії «Довіра» Віталій Шафранський.

– Велосипед у сучасному світі став популярним транспортом засобом. Безліч велоініціатив покликані ще більше його популяризувати. Одна із них – велопробіги. Вдячний організаторам за таку хорошу ідею. Правильно кажуть, що у здоровому тілі – здоровий дух, здорові думки. Партія «Довіра» готова підтримувати подібні заходи, аби вони ставали ще масштабнішими з кожним роком. Бажаю вам успіхів, нехай усі ідеї вдається втілити,  звернувся Віталій Шафранський.

А організатори вже запрошують жителів краю до участі у ювілейному п’ятому велопробігу, який відбудеться у 2022 році.