Головна Новини Жителі Тернопільщини передали на передову випічку, виготовлену за давніми рецептами

Жителі Тернопільщини передали на передову випічку, виготовлену за давніми рецептами

Практично всі жителі села Бодаки Вишнівецької об’єднаної громади, у тому числі і школярі, взяли участь у приготуванні смачної посилки для воїнів ООС на сході України. Хто продуктами, а хто безпосередньою участю у випіканні смаколиків долучився до благодійної акції, ініціаторами якої стала адміністрація Вишнівецької ОТГ.

«Коли перед жителями села постало питання, що приготувати для наших воїнів-захисників на Різдвяні свята, згадала свого брата. Він військовий, раніше захищав рубежі нашої держави на сході України, – розповіла діловод Бодаківського старостинського округу Марія Віхоть. – Коли ми телефонували йому і запитували, що передати, брат просив щось спекти. Це й зрозуміло: хлопці на фронті дуже відчувають брак домашньої їжі, особливо випічки».

Порадившись із друзями, зокрема, з учасницями місцевого аматорського колективу «Бодачанка», Марія Віхоть заручилася також підтримкою директора Бодаківської школи Лариси Владики, яка надала приміщення для приготування випічки, і активісти взялися до справи.

– Ми обдзвонили жителів села з проханням принести продукти для печива і струдлів, які вирішили пекти, – продовжує пані Марія. – Відгукнулися практично всі. Люди приносили смалець, маргарин, яйця, олію, борошно, варення. Робили це охоче, тішачись, що військові зможуть невдовзі поласувати домашньою смакотою.

Випікали чотири види печива і струдлі за трьома рецептами працівниці шкільної їдальні, прибиральниця, директор, учасниці «Бодачанки». Допомагали їм з півтора десятка учениць 5-9 класів. Впорались з роботою за день. Випічка вийшла смачнючою – в цьому переконалися всі, знявши після праці пробу.
Цікаво, що печиво і струдлі активісти виготовляли за старовинними рецептами. Для цього довелося підключити до справи досвідчених кухарів.

Печиво уже доставлене на Донеччину, в район населених пунктів Піски, Авдіївка, Опитне.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here