Головна Новини Жителі тернопільщини добровільно поздавали “Маузери” і шмайсери

Жителі тернопільщини добровільно поздавали “Маузери” і шмайсери

 Оголошений у листопаді місячник добровільної здачі зброї дав можливість громадянам позбутися небезпечних речей або, за бажанням, зареєструвати їх на законних підставах для власного користування.
Зі слів начальника управління громадської безпеки УМВС України в області Ігоря Лєвшина, за період місячника міліціонери доклали максимум зусиль, аби донести до мешканців області інформацію про проведення заходів, і тим самим заохотити людей скористатися можливостями, які надає місячник добровільної здачі зброї.
Як результат, було здано 185 одиниць зброї, в тому числі 4 – армійських взірців, 11 – нарізної мисливської, 99 мисливських гладкодульних рушниць, 35 одиниць холодної зброї. Також серед добровільно зданих небезпечних предметів понад 550 різнокаліберних боєприпасів, 61 спеціальний засіб, 59 газових пістолетів та револьверів.
Із загальної кількості зданої зброї 8 зареєстровано в особисте користування громадян, вирішується питання про реєстрацію ще 82 одиниць зброї та 152 одиниць спецзасобів.
Як показали результати місячника добровільної здачі зброї, найчастіше люди здають небезпечні предмети часів Другої світової війни, які були знайдені під час проведення земляних чи ремонтних робіт, а також зброю, придбану ще у минулому столітті та за кордоном. Так житель Кременецького району здав мисливську рушницю «ІЖ-58» 12-го калібру, яку його родичі придбали у 1990 році. Житель Чортківщини уникнув відповідальності, здавши обріз до карабіна «Маузер», який виявив під час проведення ремонтних робіт у власному підсобному приміщенні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here