Головна Новини Жителів Тернопільщини “переслідують” небезпечні комахи

Жителів Тернопільщини “переслідують” небезпечні комахи

Як відомо, сусідство ос, шершнів становить неабияку небезпеку для людей. 31 липня рятувальники тричі залучались до порятунку громадян від небезпечних комах, що оселилися в безпосередній близькості:

  • в с. Чернихів Зборівського району черговим караулом 17-ї державної пожежно-рятувальної частини з горища приватного житлового будинку вилучено та вивезено за межі населеного пункту осине гніздо;
  • в с. Підгороднє Тернопільського району, на вул. Тернопільській, 9, черговим караулом 3-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління з території приватного домогосподарства вилучено та вивезено за межі населеного пункту гніздо шершнів;
  • в с. Мирове Шумського району черговим караулом 16-ї державної пожежно-рятувальної частини з горища приватного житлового будинку вилучено та вивезено за межі населеного пункту гніздо шершнів.

Якщо поряд оселилися оси, шершні, чи інші небезпечні комахи – намагайтесь уникати небажаного сусідства. Обходьте їхні гнізда стороною. Не провокуйте комаха на напад, не робіть різких рухів, уникайте користуватися парфумами, з яскравовираженим запахом. Найчастіше оси та шершні нападають, коли хтось намагається зашкодити їх гніздо або робить різкі рухи біля них, чи провокує різким запахом. Для передачі сигналів про небезпеку ними використовуються пахучі речовини – феромони. Саме тому не можна залишати біля будинку вбитих комах. Навіть мертві, вони можуть бути небезпечними. Розповсюджуваний запах може залучити потім цілий рій їхніх родичів. І тоді чекай біди. Розлючені комахи можуть запросто напасти на людину.

У випадку, загрозливої, агресивної поведінки цих комах – звертайтесь по допомогу до рятувальників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here