![o_1gehnp5nahl1i9horkkks1mga1k](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/10/o_1gehnp5nahl1i9horkkks1mga1k-640x357.jpg)
До співробітників Гусятинського відділення поліції надійшло повідомлення від 69-річної місцевої жительки про те, що її син виганяє з дому та погрожує фізичною розправою.
Як з’ясували правоохоронці, родичі проживають вдвох в будинку. Чоловік систематично принижує матір. Поліцейські неодноразово складали на нього протоколи за статтею 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення – вчинення домашнього насильства.
Тепер щодо 40-річного кривдника поліцейські розпочали кримінальне провадження за статтею 126-1 (домашнє насильство) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до двох років позбавлення волі.
Також правоохоронці встановили, що правопорушник причетний до майнового злочину – викрав з магазину мобільний телефон продавчині. За фактом крадіжки розпочато кримінальне провадження.