Головна Новини Житель Тернопільщини потерпів від візового шахрая

Житель Тернопільщини потерпів від візового шахрая

Жертвою чергового візового шахрая став мешканець Гусятинщини. Він заплатив зловмиснику гроші, а отримав «липову документацію».
Сценарій афери вже відомий: оголошення в інтернеті про візову підтримку, телефоном шахрай запевняє, що все допоможе оформити за відповідну оплату, яку необхідно надати заздалегідь. Як результат – потерпілий перерахував 5 тисяч, документи отримав поштою і зрозумів, що вони підроблені. Телефон шахрая, звісно, зник з мережі.
Поліцейські наголошують: обирайте завжди перевірені компанії. Для того, щоб агенція мала повне право для здійснення своєї діяльності, вона повинна мати ліцензію. Такий документ видається Міністерством соціальної політики України. Тому наявність ліцензії можна з легкістю перевірити на сайті Міністерства. Окрім того, агенція, яка займається працевлаштуванням за кордоном, повинна мати Свідоцтво про державну реєстрацію або виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. Цей документ засвідчує, що саме ця агенція має право на здійснення своєї діяльності на території України.
Гроші за послуги фірми-посередника треба оплачувати тільки на офіційний рахунок в банку. Якщо вам пропонують виплатити гроші на руки або перерахувати на картку, то швидше за все це робота шахраїв. Тоді довести факт обману буде практично неможливо і гроші ніхто не поверне.
Не дайте себе ошукати і не дозволяйте пройдисвітам збагатитися за ваш рахунок!