Головна Новини Житель Тернопільського району знущається над колишньою дружиною

Житель Тернопільського району знущається над колишньою дружиною

насильство

Систематично потерпає від чоловіка його колишня дружина. Поліцейські неодноразово складали на сімейного кривдника адмінпротоколи за вчинення домашнього насильства.

До співробітників Тернопільського районного управління поліції звернулася 53-річна жителька обласного центру  із заявою про те, що колишній чоловік погрожує їй фізичною розправою та принижує.

Поліцейські встановили, що подружжя офіційно розлучені, проте продовжують проживати в одній квартирі. 58-річний чоловік постійно ображає колишню дружину. Упродовж останніх місяців поліцейські декілька разів складали на чоловіка протоколи за ст. 173-2 (вчинення домашнього насильства) КУпАП. Також щодо нього було винесено термінові заборонні приписи, які передбачали заборону в будь-який спосіб контактувати з постраждалою особою. 

Та заходи адмінвпливу не виправили ситуації, тепер щодо 58-річного кривдника поліцейські розпочали кримінальне провадження за статтею 126-1 (домашнє насильство) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до двох років позбавлення волі.

Вже більше двох років у Тернополі працює мобільна група з протидії домашньому насильству. Щодня її працівники здійснюють 5-7 виїздів на такі факти.

Як розповідає начальниця сектору протидії домашньому насиллю Тернопільського районного управління поліції Галина Гуменюк, не уся інформація завжди підтверджується. Проте правоохоронці зобов’язані реагувати та перевіряти усі повідомлення, які їм надходять. 

Поліцейські звертаються до тернополян не замовчувати факти домашнього насильства у будь-яких його проявах, а вчасно звертатися за наданням правової допомоги. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here