Головна Новини Живуть в палатках, масок не носять: до Почаївської лаври прибули тисячі паломників...

Живуть в палатках, масок не носять: до Почаївської лаври прибули тисячі паломників (Відео)

Паломники, які йшли хресною ходою до Почаєва, вже на території Почаївської лаври. Вчора там відбулася вечірня служба.

Хода розпочалася 19 серпня з Кам’янця-Подільського Хмельницької області. 22 серпня прочани зайшли на Тернопільщину. Один з учасників прощі Олександр каже – паломників декілька тисяч, щодня вони проходили більше 50-ти кілометрів, повідомляє Суспільне

Нагадаємо, в квітні цього року в Почаївській лаврі був спалах коронавірусу. Тоді, за словами головної санітарної лікарки Тернопільщини Оксани Чайчук, там захворіли троє священників і хористи церков УПЦ Московського патріархату в Кременецькому, Шумському та Збаразькому районах.

Усього Тернопільський обласний лабораторний центр підтвердив коронавірус у 13-ти людей, які відвідували Лавру. Також з квітневим спалахом коронавірусу в Почаївській Лаврі був пов’язаний спалах COVID-19 у Радивилівському районі Рівненської області. Пресслужба Почаївської лаври тоді цю ситуацію не прокоментувала.

Також на Великдень поліцейські зафіксували порушення карантинних вимог під час богослужіння. Після цього, 20 квітня на в’їзді та виїзді з Почаєва встановили пропускні пункти та обмежили рух транспорту. Заїжджати в місто чи виїжджати з нього було дозволено лише медикам, працівникам соціальних служб та людям, які забезпечували населений пункт продовольством і лікарськими засобами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here