Головна Новини Желіховський з профспілковими лідерами поговорив про заробітну плату

Желіховський з профспілковими лідерами поговорив про заробітну плату

ТОДА

ТОДАЗаступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Юрій Желіховський провів робочу нараду з головами обласних профспілкових організацій бюджетної сфери.
На зустрічі обговорювалось питання виконання владою області Регіональної угоди на 2010-2012 роки між Тернопільською обласною державною адміністрацією, Організацією роботодавців Тернопільської області та Тернопільською обласною радою профспілок щодо виконання першочергових завдань у соціально-економічній і трудовій сфері, належне матеріальне забезпечення працівників, подальший розвиток соціального діалогу, досягнення стабільності та злагоди в суспільстві.
«Згідно розпоряджень прийнятих в рамках угоди протягом 2011 по відношенню до 2010 року рівень заробітної плати в області повинен зрости на 15%. Однак на сьогоднішній день цей відсоток складає 13,7%», – зазначив голова Тернопільської обласної ради профспілок Андрій Присяжний.
Як зазначив Юрій Желіховський: «Рівень заробітної плати є саме тим показником, який потрібно покращувати. А погашення заборгованості по оплаті праці є одним з першочергових питань, які гостро стоять в області. При облдержадміністрації створена обласна тимчасова комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій ті інших соціальних виплат, засідання якої регулярно проводяться».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here