Головна Новини Епідемологи закликають тернополян ретельніше дотримуватися карантинного режиму

Епідемологи закликають тернополян ретельніше дотримуватися карантинного режиму

Під час засідання Тернопільського міського штабу для боротьби з коронавірусом лікар-епідеміолог Володимир Паничев надав інформацію щодо стану захворюваності на COVID-19 у Тернополі та області.

Станом на 10 годину ранку 10 квітня, лабораторно підтверджено 196 випадків захворюваності на COVID-19. За весь період зафіксовано 5 летальних випадків.

«На жаль, 77 % осіб, які захворіли на COVID-19, – це люди активного віку (30-65 років). Це свідчить про неналежне дотримання обмежувальних карантинних заходів мешканцями, – зазначає Володимир Паничев. – З позитивного варто відзначити, що графік динаміки захворюваності свідчить про те, що ріст захворюваності щоденно має тенденцію до стабілізації, а середньоденна кількість підтверджених нових випадків захворювання на коронавірус складає приблизно 25 осіб. З точки зору епідеміології – це те, до чого ми прагнули – запобігання різкого росту захворюваності. З наближенням вихідних і свят ми ризикуємо втратити цей результат. Я, як лікар-епідеміолог і фахівець даної сфери, вважаю, що заходи потрібно посилювати».

В Тернополі на вчора, 10 квітня, під спостереженням знаходяться 233 контактних особи, 10 з них були обстежені лабораторно. Також є 563 людини, які прибули з-за кордону та перебувають під спостереженням.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here