Головна Новини Екс-губернатор Тернопільщини опустив рейтинг партії Ляшка

Екс-губернатор Тернопільщини опустив рейтинг партії Ляшка

KZIRJ_5Компанія B.I.G з 7 до 10 жовтня провела  соціологічне дослідження, щодо рейтингів політичних партій на Тернопіллі. Участь в  опитуванні прийняли 1200 осіб. Серед тих,  хто сказав , що прийме участь у голосуванні , 47 %  готові підтримати Партію «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Респонденти відмітили, що підтримують цю політичну силу, оскільки вважають, що тільки об’єднавшись навколо Порошенка, країна зможе зберегти незалежність і перемогти зовнішнього ворога.

11% тернополян готові підтримати радикальну Партію Олега Ляшка. Рейтинг партії стрімко знизився через присутність у списку скандально відомого Юрія Чижмаря, який колись обіймав посаду голови Тернопільської ОДА. Тоді правоохоронні органи розслідували зникнення 14 млн грн, виділених на ліквідування наслідків стихії у Монастириському районі…

На третє місце в опитуванні із 6% підтримки вийшли дебютанти виборів – політичне об’єднання «Самопоміч». Львівський міський голова Садовий знову має шанс здивувати експертів після блискучого результату на виборах до міської ради Києва.

Інші політичні сили отримали менше 5%.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here