![194298856_307602667630361_7564920904536848793_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/06/194298856_307602667630361_7564920904536848793_n-640x427.jpg)
Діти Чортківського району до Дня захисту дітей встановили національний рекорд України.
Усмішки дітей – це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд. У них стільки щирості і довіри, що розтане навіть найсуворіше й загартоване проблемами серце.
Власне різновікова категорія дітей була залучена до першого в Україні НАЦІОНАЛЬНОГО рекорду України в номінації “НАЙМАСОВІША ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГ ЛІТЕРАТУРНИМИ ГЕРОЯМИ”, що об’єднав дітей дошкільного, шкільного віку, а також студентів навчальних закладів до 18 років, пише ПОГЛЯД
![](https://poglyad.te.ua/wp-content/uploads/2021/06/193691209_307602617630366_7386919574726063104_n.jpg)