Головна Новини Діти з особливими потребами презентували у «Перемозі» унікальні фотороботи

Діти з особливими потребами презентували у «Перемозі» унікальні фотороботи

c4d7169b206f23a234e3603dfaa035a2_MФотоконкурс «Ти це зумієш» серед дітей з особливими потребами провели  в Українському домі «Перемога», пишуть Тернополяни 

Із майже п’ятдесяти світлин журі обрало кращі. Та не залежно від того, яке місце зайняли юні фотоаматори, усіх учасників нагородили цінними подарунками. Останні для особливих дітей забезпечили меценати, зокрема голова Правління ГО «Тернопіль Європейський» Віталій Цимбалюк.

«У Тернополі є багато діток, що наділені унікальними талантами. Але на фотоконкурсі «Ти це зумієш», який організувала «Станція юних техніків» для діток із особливими потребами, я зрозумів, що кожен із цих юних фотографів – просто поцілований Богом, всупереч життєвій долі.

Усі номінації, які називалися для учасників, – це була проста формальність. Адже якщо є конкурс, то мусять бути і номінації. Для мене ж кожен із авторів цих чудових знімків – переможець. Бо кожна робота – по-своєму унікальна», – зазначає Віталій Цимбалюк.

На превеликий жаль, не всі учасники через негоду та інші технічні складнощі змогли дістатися до місця нагородження. Тому вже завтра-післязавтра Віталій Цимбалюк разом зі ще одним меценатом конкурсу – президентом обласного благодійного фонду «Доброта» Володимиром Аношкіним – розвезуть  решту подарунків і нагород до їх щасливих володарів.

«У розвинених європейських країнах створення усіх умов для повноцінного життя людей з особливими потребами, адже це один із головних пріоритетів. І наша громадська організація «Тернопіль Європейський» в тому числі вивчатиме й цю практику, аби такі люди і в нашому місті завжди почувалися комфортно на рівні з усіма тернополянами», – підсумовує голова Правління ГО «Тернопіль Європейський» Віталій Цимбалюк.

3 КОМЕНТАРІ

  1. Приємно коли діти зацікавлюються такою творчою роботою і вкладають в нею душу, впевнений організатори та меценати цього заходу вклали не меншу душу в його реалізацію та подарунки)

  2. Такi заходи дуже потрiбнi для таких дiтей. Классно, що до таких заходiв долучаються депутати. Побiльше б таких.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here