Головна Новини Дівчинка, якій перерізали горло в Кременці, зізналася, що закохана в свого кривдника

Дівчинка, якій перерізали горло в Кременці, зізналася, що закохана в свого кривдника

Дівчинка з Кременця, якій однолітки перерізали горло, зізналася, що закохана в свого кривдника. Як ми вже писали, дівчина якій перерізали горло підлітки вперше вийшла на люди, взявши участь у зйомках передачі “Один за всіх”.

До студії проекту прийшли мати й тітка дівчинки, яку намагалися згвалтувати двоє кращих друзів. Вони побили її кийками і перерізали горло розбитою пляшкою. Внаслідок чого Маші дивом вдалося вижити.

Але, як з’ясувалося, замість того, щоб домагатися справедливості в суді, мама понівеченої Маші взяла гроші від родичів одного з підозрюваних. Жінка навіть розписку написала, що претензій до підлітків не має. Що цікаво, при живій мамі та бабусі Марія виховувалася в інтернаті. Тепер батьки неповнолітніх катів запевняють, що дівчина сама чіплялася до хлопчиків, отже вона у всьому винна.

Шістнадцятирічна Марійка розповіла про події тої страшної ночі, коли підлітки розпивали алкоголь – пляшку горілки та пляшку вина на трьох. Мати та бабуся хлопців холоднокровно підтвердили, що їхні діти пили з Марійкою і звинуватили у всьому її – мовляв, вона оплатила “святкування”. Намагання хлопців вбити дівчинку вони пояснили тим, що ті “злякалися”.

Особливого драматизму історії додає те, що дівчинка на всю Україну заявила, що закохана в Максима, який холоднокровно перерізав їй горло, ледь не зачепивши сонну артерію, залишивши Марію за крок до смерті.

“Я хочу, щоб його відпустили, він не винний, я хочу його побачити! Я на нього обіди ніякої не маю!”, – емоційно викрикувала Марія.

“Ти себе чуєш? Ти шию свою бачиш? Навіть я на нього образу  маю за твою шию”, – не стримався ведучий Михайло Присяжнюк.

Дівчину ознайомили із матеріалами справами, де Максим, коханий хлопець Марії, дійсно виконав прохання свого друга Дениса, який душив її, взяв шматок скла і перерізав їй горло. Навіть побачивши шокуючі зізнання свого коханого, дівчина сказала, що винна у всьому сама і не хоче ломати життя Максимові.

Резонансна програма показала, що дівчинка продовжує довіряти своєму кривднику, відтак страждає зараз більше  від сердечних мук, аніж від фізичних пошкоджень, яких їй завдали однолітки.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here