Головна Новини Дуже боляче: Чортківщина попрощалася з Героєм Дмитром Філіповичем

Дуже боляче: Чортківщина попрощалася з Героєм Дмитром Філіповичем

Чрговий важкий день для нашої Чортківської громади та усієї України. Сьогодні в останню дорогу провели загиблого Героя, жителя села Біла Філіповича Дмитра.

Сам Дмитро родом із Кіровоградщини. Народився та навчався у одній із місцевих шкіл. Життєрадісний, позитивний, впевнений у собі чоловік, котрий завжди знав, що хоче від життя. Через це у рідному Новомиргороді, у Чорткові, де чоловік працював, у селі Біла, де він із дружиною прожив 15 років – всі дуже болісно сприйняли цю жахливу звістку…

Переїхав Філіпович Дмитра із Кіровоградщини на Тернопільщину завдяки своїй майбутній дружині. Одного разу випадково зустрівшись, більше ніколи не полишали один одного. Подружжя виховувало двох діток – хлопчика та дівчинку.

Працював Дмитро на СЕ-Борднетце, а потім служив у місцевій військовій частині. Влітку разом із вісьмома колегами-військовослужбовцями вирішили по власній волі – добровольцями піти на війну.

У результаті призвали на військову службу Дмитра 4 серпня. Служив розвідником розвідувального взводу механізованого батальйону військової частини А7014.

І рівно через чотири місяці – 4 грудня поблизу села Червонопопівка Луганської області внаслідок мінометного обстрілу отримав поранення, несумісні з життям…

Дмитре, Україна завжди пам’ятатиме твій подвиг. Вічна тобі пам’ять…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here