![202396921_117783593841078_3194910256346980924_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/06/202396921_117783593841078_3194910256346980924_n-640x480.jpg)
17.06.2021 року р 09 год. 27 хв. на автошляху Кременець-Почаїв(Н-02) сталося ДТП за участю двох автомобілів.
Під час даної події одного із водіїв було заблоковано в авто, на домомогу направлено відділення 5 ДПРЧ 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України у тернопільській області на автомобілі САРМ-Л Ford Ranger.
По прибутю на місце події рятувальники провели розвідку, надали невідкладну медичну допомогу, деблокували потерпілого за допомогою спеціального гідравлічного інструменту та передали працівникам екстреної медичної допомоги.