Головна Новини ДТП за участю сина поліцейського на Тернопільщині: у поліції розповіли, чи закриють...

ДТП за участю сина поліцейського на Тернопільщині: у поліції розповіли, чи закриють справу

Ще у серпні 2020 року син поліцейського збив на службовій автівці батька дівчину. У поліції запевнили, що розслідування триває, а справу ніхто не планував закривати. Протягом тижня-двох будуть результати судово-медичної експертизи, після чого до суду планують передати обвинувальний акт.

Джерело:24 канал

Начальник поліції Тернопільської області Олександр Богомол у коментарі 24 каналу розповів про те, на якому етапі наразі перебуває розслідування справи.

Відшкодування збитків

Богомол зазначив, що справу не закривали, а розслідування триває. Однак була інформація, що батьки дітей (потерпілої дівчини та винуватця ДТП) раніше спілкувалися щодо відшкодування матеріальних збитків, заподіяних здоров’ю дівчини.

Якусь частину грошей відшкодували. Але, я так розумію, що потерпіла сторона цю інформацію ніде не оприлюднювала,
– зазначив начальник поліції Тернопільщини.

Він наголосив, що це – неправильно. Тому проводять службове розслідування, чому цю інформацію не оприлюднили.

Очікування результатів судово-медичної експертизи та подальші плани

Наразі поліцейський, син якого спричинив аварію, перебуває в зоні ООС. Через 4 днів буде ротація, він повернеться додому. Тоді, запевняє Богомол, будуть слухати його пояснення щодо ситуації.

Наразі у кримінальному проваджені тривають слідчі дії. Дівчина тривалий час лікувалася, тому не провели кінцеву судово-медичну експертизу. Правоохоронці збирають матеріали,
– додав Богомол.

Він уточнив, що протягом тижня – двох будуть висновки експертизи. Начальник поліції області переконаний, що вони засвідчать про щонайменше середньої тяжкості тілесні ушкодження дівчини.

У планах – скерування обвинувального акту до суду. Богомол подівається, що прокуратура підтримає таке рішення.

Їзда сина на службовому авто батька

Також вивчають питання, чому винуватець ДТП був на службовому авто батька. Більше інформації планують дізнатися від поліцейського, який незабаром повернеться додому.

“Приїде батько, ми його детально запитаємо. Не хочемо їхати за тисячу кілометрів, аби отримати його пояснення”, – пояснив глава поліції області.

Він також запевнив, що розслідування буде відкрите. Потерпіла сторона має та матиме доступ до кримінального провадження. Маніпуляцій, переконує начальник поліції Тернопільщини, ніхто робити не буде.

ДТП за участю сина поліцейського: коротко

  • На Тернопільщині ще у серпні 2020 року син поліцейського на службовій автівці батька збив 19-річну дівчину та залишив її помирати на вулиці.
  • Постраждала отримала численні травми, перенесла вже 2 операції та заново вчиться ходити.
  • Водночас винуватця ДТП досі не покарали. А потерпіла сторона нещодавно заявила, що справу хочуть закрити.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here