![17425176_1807225079597846_3598927027100117115_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2017/03/17425176_1807225079597846_3598927027100117115_n.jpg)
На Тернопільщині ДТП завершилося трагедією.
В ніч на 20 березня, на Збаражчині трапилася орожно-транспортна пригода внаслідок якої водійавтомобіля “Volkswagen Transporter” врізався в припаркований на узбіччі «ВАЗ 21154» без ввімкнених габаритів.
Пасажир мікроавтобуса вирішив зясувати стосунки із водієм автомобіля який став причиною ДТП та забив до напівсмерті 44-річного водія, якого госпіталізували до реанімаційного відділення в якрму чоловік помер.
“Тепер за самосуд житель Збаражчини відповідатиме перед законом за умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть” – повідомив Олександр Богомол.