Головна Новини Дружина померлого від COVID-19 розповіла про лікування чоловіка (Відео)

Дружина померлого від COVID-19 розповіла про лікування чоловіка (Відео)

Нещодавно на Шумщині помер 63-річний житель села Малі Загайці. Офіційна причина смерті – коронавірусна інфекція.

Дружина померлого Валентина Ковалик із цим діагнозом не згідна та звинувачує медиків у неналежному лікуванні чоловіка. У своєму відеозверненні, жінка зазначає, що у неї, як контактної з хворим на Covid-19 особи, досі не взяли аналізів крові та не проводили їй тестування на коронавірусну інфекцію.

Прокоментував відео  головний лікар Шумської центральної районної лікарні Андрій Бобровський.

“Як людина – висловлюю Вам щирі співчуття щодо втрати чоловіка, хай спочиває з Богом. Проте, як головний лікар Шумської лікарні, обурений не менше за Вас . Тепер, декілька коментарів по епізодам:

1) ніхто не приходив до хворого з медичного персоналу.. Неправда полягає в тому, що Ваш чоловік госпіталізований о 20.05 28.04.20 року, оглянутий інфекціоністом, взято матеріал для лабораторних досліджень, проведено оглядову рентгенографію грудної клітки.
Документальне підтвердження можу надати за Вашої згоди. Крім того молодший медичний персонал вимірював температуру тіла , пульс та сатурацію кожні 2 години, що і зазначено в листі спостереження за пацієнтом. Це контролювалося інфекціоністом, реаніматологом і власне мною.
2) Не давали води пацієнту. Неправда полягає в тому, що між сніданком, обідом і вечерею йому санітарочка приносила теплий чай (тоді коли він просив). Інші пацієнти просили гарячий чай, що і отримували. Мінеральної води лікарня не закупляла. Зрештою, в боксі, де він перебував на лікуванні є робочий вузол води.
3) В Шумській лікарні не працює рентген. Неправда полягає в тому, що в цій лікарні є 2 робочих рентгенапарати (цифровий і плівковий). Пацієнта обстежували рентгенологічно тричі – при поступленні і в динаміці.
4) В Кременецьку лікарню не передали рентгензнімків.. Неправда полягає в тому, що знімки передали а електронному вигляді одночасно з транспортуванням пацієнта.
5) головний лікар на мене накричав.. Неправда полягає в тому, що під час нашої з Вами розмови, коли я намагався спокійно пояснити ситуацію , яка склалася, Ви чули тільки себе.. ПРАВДА в Вашому монолозі є – хворий отримував всі ліки Шумської ЦРЛ. Перелік , з закупівельними цінами можу надати..

Не дам нікому плюндрувати репутацію і працю медичних працівників Шумської ЦРЛ, які цілодобово працюють на виснаження, не жаліючи свого здоров’я . Все, що в них залишилося – це гордість за те , що вони роблять і як це вони роблять.

І останнє – в Шумській ЦРЛ на сьогоднішній день проліковано вже більше 40 пацієнтів з діагнозом COVID-19, різного ступеня важкості, може варто спитати і в них..? Співчуваю Вашій втраті щиро і працюю для того , щоб таких випадків було якомога менше.. З повагою, головний лікар Шумської ЦРЛ, Бобровський А.”, – написав керівник у своєму коментарі.