Головна Новини Дружина легендарного азовця “Калини” у Тернополі народила донечку

Дружина легендарного азовця “Калини” у Тернополі народила донечку

Радісна подія в сім’ї легендарного азовця “Калини”. Святослав Паламар з дружиною Антоніною вдруге стали батьками. Хто народився у подружжя і як назвуть малечу дізналися наші журналісти.

Поява на світ малятка ощасливила і рідних, і побратимів. У легендарного азовця “Калини” 2 липня у Тернополі народилась донечка. Сьогодні дівчинка з мамою вже поїхали додому. На виписці з маленькою українкою познайомилася знімальна група ІНТБ.

Антоніна Паламарчук пригадала, як з чоловіком довідались про вагітність. Щаслива звістка стала їм подарунком від Бога. Новину дружина повідомила Святославу під час онлайн спілкування. Він дуже зрадів.

Ім’я донечці Антоніна з чоловіком вже обрали. Назвали Квітославою. Про народження доньки “Калина” дізнався телефоном.

Нагадаємо, Святослава Паламаря з російського полону перевезли в Туреччину в вересні 2022. Згодом йому, разом з іншими звільненими, дозволили зустрітися із сім’єю. Антоніна з сином Лук’яном відвідали Святослава. Він і досі в полоні, хоч можливо не в такому жорстокому. А дружина уже з двома дітьми чекає його дома.

“Вони хочуть пошвидше додому повернутися. Тому ми навіть відмовилися від зустрічей з ними, щоб це якось повпливало на обмін. Бо хочем щоб повернулися всі хлопці. Першочергово — азовці, які досі в полоні”, — наголошує Антоніна.