Головна Новини Другокласники у тернопільській школі навчаються при тринадцяти градусах тепла?

Другокласники у тернопільській школі навчаються при тринадцяти градусах тепла?

Батьки другокласників Тернопільської загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів №10 звернулися до редакції сайту “Реально” із проханням опублікувати відкрите звернення до директора навчального закладу. Як стверджуюь батьки школярів, вже другий рік діти навчаються у жахливих температурних умовах – у класі температура повітря становить 13-14 градусів.  Як кажуть батки, вже неодноразово зверталися до дирекції з проханням вирішити цю проблему, але результатів не бачать.

“Директору Тернопільської
загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів №10
Горбонісу О.Т.
від батьків учнів 2 класу
Тернопільської загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів №10

Шановний Олеже Тарасовичу!

Враховуючи те, що Тернопільська загальноосвітня школа №10 була заснована у 80-ті роки на вул. Лесі Українки, 3А в м. Тернополі та станом на сьогоднішній день заміна системи теплопостачання не проводилась. За діючими нормами, термін служби чавунних радіаторів становить 30-40 років (при закритих схемах) і 15-30 років (при відкритих схемах), ми батьки учнів 2 класу розуміючи про те що будь-які роботи з опалювальними системами проводяться в міжопалювальний період (окрім аварійних випадків), для належного утримання, експлуатації та відновлення всього комплексу інженерних комунікацій та конструкцій, які повинні працювати з метою забезпечення належного температурного режиму, просимо Вас, як розпорядника коштів звернутися в управління освіти і науки Тернопільської міської ради стосовно виділення відповідних коштів з міського бюджету на 2018р. на виконання вищевказаних робіт”.

Якщо дирекція навчального закладу може прокоментувати ситуацію, що склалася, просимо написати нам. Ваша позиція обов’язково буде оприлюднена на нашому сайті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here