Головна Новини До 20-річчя незалежності Президент вручатиме спеціальну медаль

До 20-річчя незалежності Президент вручатиме спеціальну медаль

Ювілейна медаль виготовляється з металу жовтого кольору і має форму кола. На лицьовому боці медалі у центрі – контур карти України з розташованим на ній малим Державним Гербом України в обрамленні променів. По верхньому півколу медалі – напис “Двадцять років”, по нижньому півколу медалі – напис “Незалежності України”. Висунення кандидатур до відзначення ювілейною медаллю здійснюється гласно трудовими колективами підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, органами місцевого самоврядування, творчими спілками, товариствами, об’єднаннями громадян.

Клопотання про відзначення ювілейною медаллю разом із нагородним листом установленого зразка подаються відповідно до Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

У нагородному листі зазначаються конкретні заслуги особи, що стали підставою для порушення клопотання про відзначення її ювілейною медаллю та проставляється печатка суб’єкта внесення клопотання. Особі, нагородженій медаллю, вручаються відзнака та посвідчення до ювілейної медалі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here