Головна Новини До 1 грудня можна зареєструватися на пробне ЗНО

До 1 грудня можна зареєструватися на пробне ЗНО

ЗНО

ЗНОУ обласній державній адміністрації відбулася прес-конференція, під час якої було обговорено питання організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2012 році та початку реєстрації на пробне ЗНО.
У прес-конференції взяли участь директор Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Богдан Томенчук, заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Оксана Піхурко та заступник директора з питань зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти Тернопільського обласного інституту післядипломної освіти Юрій Шайнюк.
Гість з Івано-Франківська відзначив стабільно хороші показники нашої області за підсумками проведення зовнішнього незалежного оцінювання. За результатами ЗНО 2012 року Тернопілля знову посіло 6 місце з-поміж 27 регіонів України.
Також Богдан Томенчук подякував управлінню освіти і науки облдержадміністрації за активну та плідну співпрацю з Івано-Франківським регіональним центром оцінювання якості освіти.
Під час прес-конференції йшла мова і про реєстрацію на пробне ЗНО-2013, яке триватиме з 1 листопада по 1 грудня 2012 року. Кожен, хто бажає додатково випробувати якість своїх знань, може зареєструватися тільки в мережі Інтернет на офіційному сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти www.test.if.ua.
Учасники прес-конференції однозначно погодилися і підтвердили це статистичними даними, що де вищий відсоток участі абітурієнтів у пробному тестуванні, там вищі показники і в зовнішньому незалежному оцінюванні. Бо пробне тестування готує дітей психологічно і технологічно.
Бажаючі можуть випробувати якість своїх знань і під час проведення комп’ютерного моніторингу. За словами Богдана Томенчука, цього року понад 3000 дітей одночасно брали участь у цьому випробуванні.. А Оксана Піхурко підтвердила, що з наступного року в комп’ютерному моніторингу братиме участь і Тернопільська область.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here