Головна Новини До прокурора громадськість йде як до останньої надії

До прокурора громадськість йде як до останньої надії

Новопризначений прокурор області В’ячеслав Перч упродовж двох днів, 18-19 липня, провів перший особистий прийом громадян, на який до керівника наглядового відомства звернулося 30 жителів регіону, серед них – представники місцевих громадських організацій.

Більшість скарг та звернень місцевих представників громадськості стосувались дій чи бездіяльності слідчих підрозділів поліції під час проведення досудового розслідування та законності прийнятих процесуальних рішень в окремих кримінальних провадженнях, у тому числі й тих, які набули суспільного резонансу.
Окрім того, громадські активісти гостро критикували дії посадових осіб Тернопільської міської ради та оскаржували законність прийнятих рішень у земельній сфері та щодо відчуження комунального майна.
Також громадяни у своїх скаргах оскаржували законність видобутку надр та використання лісових ресурсів, зокрема, на території Бережанського району.
Прокурор області прийняв у громадян усі звернення з метою ретельного вивчення та прийняття законних і обгрунтованих рішень, а в окремих випадках – надав роз’яснення вимог чинного законодавства щодо повноважень органів прокуратури.
Довідково: Прокурор області В’ячеслав Перч проведе виїзний прийом громадян 25.07.2016 року о 11.00 год. у приміщення Чортківської місцевої прокуратури. Інформацію про час та місце подальших виїзних прийомів громадян прокурором області буде повідомлено на відомчому сайті додатково.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here