![perehid4](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/perehid4-640x426.jpg)
Парафії Покрови Божої Матері с. Боложівка та святого великомученика Димитрія Солунського с. Жолобки на Шумщині перейшли у лоно Православної Церкви України. У вівторок, 12 квітня, представники релігійних громад прибули у єпархіальне управління й подали прохання про прийняття парафій до складу Тернопільської єпархії.
Архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор задовольнив прохання громад і видав відповідні укази.Владика Нестор вручив представникам парафій Покрови Божої Матері с. Боложівка та святого великомученика Димитрія Солунського с. Жолобки указ про прийняття до складу єпархії і закликав на них Господнє благословення.
![](https://cerkva.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/bolozhivka.jpg)
![](https://cerkva.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/zholobky.jpg)
![](https://cerkva.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/perehid.jpg)
![](https://cerkva.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/perehid1.jpg)
![](https://cerkva.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/perehid3.jpg)
![](https://cerkva.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/perehid5.jpg)