![1668837286_svitla_nema_1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/02/1668837286_svitla_nema_1-640x427.jpeg)
В середу, 8 лютого, доведений НЕК «Укренерго» ліміт споживання для Тернопільської області, дозволяє з 11 год. 30 хв. і до кінця доби не застосовувати обмеження електроенергії відповідно до Графіка погодинного відключення електричної енергії.
Враховуючи значне зниження температури навколишнього середовища, енергетики просять споживачів користуватись лише тими електроприладами, в яких є нагальна потреба. Адже, одночасне використання енергоємних приладів, призводить до перевантаження в електромережі, яке може спричинити додаткові обмеження електроенергії.