Головна Новини До костелу на Чортківщині повернули богословську книгу 1862 року (фото)

До костелу на Чортківщині повернули богословську книгу 1862 року (фото)

о костелу у селі Білобожниця, що на Чортківщині, повернули історичну богословську книгу, котра була видана у далекому 1862 році. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив знаний у краї громадський діяч Олександр Степаненко, пише Терен

«Тішуся, що сьогодні посприяв ініціативі шляхетних людей – поверненню історичної богословської книги до костелу у Білобожниці. Це велика Меса католицької церкви – ота об’ємна книга, яка лежить перед вівтарем під час богослужіння.

Видана у 1862 році у Відні. Належала костелу у Білобожниці до його руйнування у радянські часи, про що свідчить позначка на першій сторінці. І от, через 70 з лишнім років повернулася вже до новозбудованого костелу у Білобожниці. Книгу прийняв парох Білобожницької єпархії, декан Чортківський отець Маріян Попеляр», – пише пан Олександр.

о костелу у селі Білобожниця, що на Чортківщині, повернули історичну богословську книгу, котра була видана у далекому 1862 році. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив знаний у краї громадський діяч Олександр Степаненко.

Фото Олександра Степаненка

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here