Головна Новини “Доступних ліків” у Тернополі стане більше (Відео)

“Доступних ліків” у Тернополі стане більше (Відео)

Міністерство охорони здоров’я затвердило новий перелік препаратів, які видають за програмою «Доступні ліки». Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила в. о. міністерки охорони здоров’я Уляна Супрун.

У реєстрі тепер 254 препарати, із них 72 є безкоштовними для пацієнтів, за інші необхідно доплатити невелику різницю. Перелік безоплатних ліків збільшився майже на 20%, порівняно з попереднім. Найдорожчий препарат, який повністю оплачує держава, коштує — 863,43 гривні. Йдеться про ліки, які пацієнти мають приймати постійно, повідомляє Т1

Із 1 квітня програму «Доступні ліки» почала адмініструвати Національна служба здоров’я України, тож рецепти за програмою лікарі виписують виключно в електронній системі. Пацієнт отримує повідомлення з кодом рецепту на телефон, за яким у будь-якій аптеці, яка бере участь у програмі «Доступні ліки», може отримати ці ліки.

Нагадаємо, програма «Доступні ліки» стартувала у квітні 2017 року. Відтак вартість ліків відшкодовують для пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here