Головна Новини Дорогу смерті почнуть латати в найгіршу погоду

Дорогу смерті почнуть латати в найгіршу погоду

Ремонт дороги Львів-Тернопіль ведеться дуже повільно. Якщо на початку жовтня на львівській частині роботи тривали на 2 ділянках, то зараз якась активність спостерігається лише поблизу села Чижиків. Від кордону з Тернопільською областю у бік Львова відремонтовано 5 км дороги, до плугівського тунелю. Будівельна техніка з цього боку зникла. Від межі областей у бік Тернополя ремонтується невелика ділянка дороги до зборівського перехрестя. Чи то гроші вже освоєні, чи зими бояться? На жаль, найгірші ділянки дороги залишаються незайманими…

В жовтні розпочнеться ремонт траси Львів-Тернопіль на ділянці від Львова до межі з Тернопільською областю. Відрізок дороги довжиною 73 км ремонтуватимуть за рахунок державного бюджету. Про це повідомляється на сайті Львівської облдержадміністрації з посиланням на інформацію начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслана Кандибора.

З бюджету на ремонт вже виділено 500 млн грн, а до кінця року виділять ще 150 млн грн.

«Сьогодні ця дорога є однією із найгірших в області та потребує негайного відновлення. Ремонт цієї дороги також дасть можливість розвантажити автошлях Київ-Чоп і спрямувати сюди вантажний транспорт, що прямує на Схід і Південь України», – зазначив Руслан Кандибор.

Цьогоріч планують відремонтувати найгірші ділянки дороги, зокрема прокласти основу та нижній шар. Завершать ремонт уже наступного року після прокладання останнього шару асфальту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here