Головна Новини «Допомога армії від Тернополя» готує черговий вантаж з допомогою для наших захисників

«Допомога армії від Тернополя» готує черговий вантаж з допомогою для наших захисників

Телефонуйте за номером інформаційної лінії 067-009-15-40

«Допомога армії від Тернополя» готує черговий вантаж, який водії-волонтери незадовго знову повезуть до наших воїнів на фронт у напрямку Донецької, Запорізької та Харківської областей. Тернополяни або мешканці області можуть безкоштовно передати посилки своїм рідним та близьким, які воюють на цих напрямках фронту. Їх потрібно приносити у центр «Допомога армії від Тернополя за адресою Лисенка, 8а (управління соціальної політики). Детальніше можете дізнатися за номером інформаційної лінії 067-009-15-40. Відправка буде орієнтовно 20-21 липня.

Як працює центр «Допомога армії від Тернополя»

За весь час допомоги фронту виявилося, що дуже важливо, щоб вантажі вчасно прибували до наших захисників. Щоб чітко працював ланцюжок: замовлення допомоги від підрозділів, де воюють тернополяни – збір допомоги – доставка допомоги нашим бійцям. Щоб всі військові підрозділи, де воюють тернополяни, були оперативно забезпечені всім необхідним.

Міська влада забезпечуємо логістику, складування, навантаження, паливно-мастильні матеріали, а також доставки посилок до місця дислокації наших військових. Також волонтерські центри міста завантажують для фронту необхідні речі, на які вони отримали безпосереднє замовлення з передової.

Рейси будуть регулярними і допомога армії від Тернополя буде системною. Здійснювати доставку таких вантажів з Тернополя на фронт планується кожні 8-10 днів почергово на різні напрямки.

Тернопіль продовжує тримати тил та всіма силами допомагати нашим бійцям, які стримують московську орду. Тисячі волонтерів, десятки волонтерських центрів працюють у режимі 24/7. Продуктивно працює центр «Допомога армії від Тернополя», який готує до відправлення новий вантаж для наших бійців на фронті. Долучитися до комплектації вантажу можуть всі бажаючі.

Нагадаємо

Другий вантаж центру «Допомога армії від Тернополя» вантаж з допомогою для наших військових з Тернополя, зокрема й підрозділів Тероборони, вже на фронті. Водії доставили вантажі на Київщину, Чернігівщину та Сумщину.