![1e37ed436384c081](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/11/1e37ed436384c081-640x360.jpg)
У Козові на Тернопільщині встановили скульптуру “Долоньки життя”. Її виготовив архітектор з Харкова В’ячеслав Ємельяненко. Він уже повернувся до рідного міста. Про це розповів Суспільному голова громади Сергій Добалюк.
За його словами, встановили скульптуру на острівку в центрі селища.
![Харківський архітектор виготовив скульптуру для громади на Тернопільщині Харківський архітектор виготовив скульптуру для громади на Тернопільщині](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/952x1.78/59e5ce2922f40733.jpg)
Сергій Добалюк, голова Козівської громади. Суспільне Тернопіль
“З початку повномасштабного вторгнення багато вимушено переміщених людей переїжджали в нашу громаду. Ми прийняли майже дві тисячі переселенців. Один із них був архітектором. Він захотів залишити пам’ятку в нашій громаді. Так на острівку з’явилися “Долоньки життя”. Це В’ячеслав Ємельяненко з Харкова зробив нам таку скульптуру. Біля неї посадили калину – символ України”, – говорить Сергій Добалюк.
![Харківський архітектор виготовив скульптуру для громади на Тернопільщині Харківський архітектор виготовив скульптуру для громади на Тернопільщині](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/952x1.78/be76b0ff65a5025a.jpg)
Скульптура для громади. Суспільне Тернопіль
Також на острівку встановили символічні таблички на підтримку міст-героїв, які були зруйновані під час війни.
![Харківський архітектор виготовив скульптуру для громади на Тернопільщині Харківський архітектор виготовив скульптуру для громади на Тернопільщині](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/952x1.78/33061d0268fb8baa.jpg)
Таблички біля дерев. Суспільне Тернопіль
“Коли звільнили Бучу, Ірпінь і Гостомель, ми зібрали все необхідне й поїхали до місцевих жителів, щоби роздати харчі, воду і все, що їм потрібно. На цьому острівку біля дерева життя є лавочки. Посадили ми також нові деревця й біля кожного поставили таблички міст-героїв, щоби знали, що Козівська громада вболіває за Україну, цілісність і суверенітет нашої держави”, – сказав голова Козівської громади.