Головна Новини Дозвіл індивідуального опалення для Свободи був політичною технологією, – регіонал

Дозвіл індивідуального опалення для Свободи був політичною технологією, – регіонал

опалення

опаленняЖурналісти «Номер один» у програмі «Відверто про політику» на телеканалі ІНТБ поцікавились у депутата міської ради Ігоря Дулеби, чому ВО «Свобода» змінила своє ставлення до питання індивідуального опалення. Якщо ще минулого року партійці активно виступали за надання дозволів на встановлення систем індивідуального опалення, а Ігор Дулеба навіть був автором відповідного положення, то цього року позиція кардинально помінялася.

– Дійсно, у попередній каденції, – каже Ігор Дулеба, – я був ініціатором винесення проекту рішення міської ради «Про надання дозволу на індивідуальне опалення». На даний момент, ви знаєте, в Тернополі працює програма по Європейському банку реконструкції і розвитку, який запропонував нашому місту зовсім іншу схему опалення. Людина, яка ставить персональний котел, хоче мати цілодобово гарячу воду, нормальний температурний режим у квартирі і економію коштів. Той проект, який подав ЄБРР, дозволяє два перші пункти виконати без встановлення індивідуального опалення. Але нам ще потрібно (це моя особиста думка і я її буду відстоювати) продовжувати роботу з тими будинками, де більшість вже встановили персональні системи опалення, щоб від’єднати їх від централізованої схеми і закрити гілку, щоб не гріти дорогу.

Натомість депутат міської ради від Партії регіонів Костянтин Баранов (до речі, конкурент Дулеби на мажоритарному окрузі) має свою думку з цього приводу.

– Вся справа в тому, що час іде, міняються думки, сьогодні ми в одній партії, завтра в іншій, сьогодні хочемо індивідуальне опалення, завтра вже не хочемо. Інколи національно-патріотичні ідеї, як ми бачимо в нашій міській раді, переростають просто в бізнес-інтереси. Раніше було вигідно говорити про те, що потрібно встановлювати індивідуальне опалення, бо цього вимагали виборці, за це вони голосували. Зараз вибори закінчились, ВО «Свобода» отримала більшість, можна нехтувати думками тернополян і можна вирішувати за них: потрібне людям індивідуальне опалення, чи ні, – заявив Костянтин Баранов.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here