Головна Новини Добровольців в АТО тримають у якості м’яса, — “кіборг” Богема

Добровольців в АТО тримають у якості м’яса, — “кіборг” Богема

599989_1_w_300Офіційний спікер ДУК “Правий сектор” тернополянин Андрій “Богема” Шараскін розповів про ситуацію в аеропорту, перевірку “кіборгів”, мобілізацію та зиму в АТО.

За його словами, “Правий сектор” зараз знаходиться в терміналі і ситуація доволі спокійна. За останню добу “режим тиші” дотримувався максимум 4 години, весь інший час – йшли артилерійські обстріли по всій прилеглій території та по терміналу найбільше.

До недавнього часу не вистачало артилерійської підтримки, але, в принципі, якраз артилерія на цій війні показала себе із найкращої сторони і єдиний, хто воював по-справжньому – це артилеристи, — розповів “Богема”.

Генштаб, як він розповів, налаштований проти України, саме в переговорному процесі.

Поки ми не зможемо оголосити, що це наші кордони разом із Кримом, шо ми готові їх забирати, що ті, хто підтримує іншу позицію – це вороги, от тоді є сенс оголошувати мобілізацію та всі інші наміри. А зараз це немає сенсу, – розповів військовий.

На фронті, як він повідомив, потрібне командування і правильні зрозумілі накази.

Дезертирство, про яке йшлося раніше, це “самоволка”. Хлопці йшли додому, бо вони “задовбались” виконувати незрозумілі накази. Вони прийшли добровольцями, або воювати, а насправді вони – в якості спостерігачів або м’яса, — розповів Шараскін.

Як він розповів, зима в АТО буде гарячою. І погодні умови, і все інше говорить про те, що можна вести активні бойові дії.

Потрібно оголосити, що всі будуть вважатись терористами, якщо не залишать певну зону. Потрібно припинити демонструвати “імпотенцію” стосовно висловлення своїх думок, – сказав військовий.

Андрій Шараскін вважає, що очікується продовження в’ялої позиції від уряду України. Затягування у висловленні пріоритетів в цьому конфлікті призводить до того, що все забувається і перетворюється у “білий шум”.

Джерело: Телеканал 24

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here