Головна Новини Добробат «Тайфун» продовжує патрулювати вулиці Тернополя

Добробат «Тайфун» продовжує патрулювати вулиці Тернополя

Порушення комендантської години, розпивання алкогольних напоїв у заборонених місцях або в заборонений час, конфлікти, наркотичні речовини та ті, хто їх розповсюджує, нетверезі кермувальники, диверсійні групи – це те, з чим постійно на вулицях Тернополя мають справу бійці добробату «ТАЙФУН».

Практично від початку повномасштабного вторгнення окупантів в Україну, тернопільський добробат територіальної оборони «Тайфун» пильнує в місті за порядком. І, кажуть, роботи вистачає. Попри те, що воєнний стан діє вже 5-й місяць, громадяни продовжують порушувати його вимоги. На сторінці батальйону в соцмережі опублікували інформацію про порушення, з якими мають справу найчастіше.

До прикладу, впродовж двох тижнів на вулицях міста в комендантську годину, до того ж, в стані сп’яніння, було виявлено 47 осіб. У них перевірили документи, а підозрілих осіб доставили у відділок поліції – таких було 17.

Також бійці продовжують затримувати осіб, які перебувають в стані наркотичного сп’яніння або мають з собою наркотичні чи інші заборонені речовини – «тайфунівці» передали поліції 8 таких осіб від початку червня.

Ще 3-х осіб затримали та передали поліції – у них виявили речі, які їм не належали, та наркотичні речовини.

Трапляються у Тернополі і безвідповідальні водії, які сідають за кермо в стані сп’яніння. Зокрема, затримали водія автомобіля Volkswagen Т3, номерний знак 128-49 ТІ, в якого правоохоронці вилучили машину, адже він був нетверезим. Також добровольці батальйону «Тайфун» передали правоохоронцям нетверезого кермувальника самоката, який створював небезпеку для інших учасників руху.

На залізничному вокзалі затримали нетверезого чоловіка, який виявився громадянином РФ – передали правоохоронцям. А ще, спільно з поліцейськими та підрозділом ТОР, зняли з потяга 3-х осіб, які в нетверезому стані погрожували пасажирам ножем.

Нагадаємо, комендантський час в Тернополі триває з 23:00 до 5:00. У цей час пересуватися містом без спеціального дозволу заборонено. Також зараз всі громадяни повинні мати при собі документи, які посвідчують особу. Тих, хто не має з собою документів – передають поліції для встановлення особи.