Головна Новини Для Януковича 2011 рік був успішним

Для Януковича 2011 рік був успішним

Янукович

ЯнуковичДля України 2011 рік в цілому був успішним. Про це заявив сьогодні Президент Віктор Янукович на зустрічі з керівниками зарубіжних дипломатичних представництв в Україні, повідомляє МинПром

“Можу з усією відповідальністю констатувати, що, незважаючи на всі виклики, 2011 рік для нашої країни був загалом успішним”, – сказав він. За його прогнозом, за підсумками 2011 року буде забезпечено поліпшення ряду економічних показників.

“Завдяки реформам в господарській сфері українська економіка демонструє стабільне зростання. Так, за підсумками 2011 року ми очікуємо збільшення ВВП на рівні не менше 5%, промвиробництва – на 8%, сільського господарства – близько 15%, обсягів експорту – практично на третину”, – сказав він.

Глава держави підкреслив, що в Україні спостерігаються конкретні результати лібералізації економіки. “Зокрема, скасовані тисячі так званих регуляторних актів на місцевому рівні”, – уточнив він. В. Янукович також зазначив, що в Україну завершено перший етап податкової реформи.

За його словами, позитивним сигналом для експортерів є зростання показників автоматичного відшкодування ПДВ. Він підкреслив, що окрім продовження економічного зростання, стабілізувалися і продовжили розвиватися відносини України з ключовими іноземними партнерами. У той же час Президент зазначив, що 2011 рік був напруженим, і доводилося приймати складні, і часом болючі рішення.

Раніше В. Янукович заявив, що проведення реформ в Україні гальмується через неготовність державного апарату. За словами глави держави, зміни у зв’язку з проведенням реформ в країні вже відчуваються, але вони не такі швидкі, як хотілося б. Він підкреслив, що інертність місцевої влади при проведенні реформ неприпустима.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here