Головна Новини За змову мобільних операторів розплатяться абоненти

За змову мобільних операторів розплатяться абоненти

телефон

Три найбільших українських мобільних оператори – Vodafone, Lifecell і “Київстар” – підвищують вартість своїх послуг, а також скасовують ряд недорогих тарифів.

У прес-службі мобільного оператора Vodafone повідомили, що Vodafone піднімає вартість послуг. Зокрема, з 15 лютого пакет послуг Vodafone Unlim 3G подорожчав з 65 гривень до 75, а вартість Vodafone Unlim 3G Plus зросла зі 100 гривень до 125.

Тим часом мобільний оператор Lifecell з 5 лютого закрив відразу 4 своїх тарифних плани – “3G Гаджет”, “3G+Гаджет”, “3G+Гаджет 2017”, “life ? Online”. Абоненти, які користувалися цими тарифними планами, автоматично переведені на тариф “Гаджет”.

У свою чергу, в прес-службі мобільного оператора “Київстар” повідомили, що з 21 лютого по 15 квітня скасують дію деяких тарифів і інтернет-пакетів. Якщо абонент не змінить свій тариф самостійно, то автоматична заміна відбудеться в один з днів у період з 21 лютого по 15 квітня на запропонований тариф.

Відзначається, що припинять свою дію застарілі і недорогі тарифи передплаченого зв’язку – “Безлім Розмови”, “Безлім Соцмережі”, “Безлім Відео”, “Максимальний Безлім” і т. д.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here