Для Свободи судимі депутати не проблема
СвободаДепутат Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Анатолій Заваруєв, який раніше був судимий за пограбування, досі не склав мандат. Про це йдеться в розслідуванні журналістів 24 каналу. Повідомляє ZAXID.NET
Скандал виник у вересні цього року, коли з’ясувалось, що депутат Львівської обласної ради від партії «Свобода» Анатолій Заваруєв був судимий за пограбування. «Свободівець» пограбував продуктовий лоток. Інформацію підтвердили і в Буському районному суді, і колишні односельчани депутата.
«Аби приховати свою причетність до злочину, депутат замість батькового прізвища Габа взяв материне – Заваруєв. Під ним і потрапив до обласної ради від «Свободи». Керівництво всеукраїнського об’єднання визнає, що має в своїх лавах засудженого. Однак виправдовує це чоловічим характером депутата», – зазначають журналісти.
Водночас голова фракції ВО “Свобода” у Львівській міській раді Руслан Кошулинський сказав, що це нормально, коли “хлопець може постояти за себе”. «Я сам колишній спортсмен, закінчив львівський спортінтернат, знаю, що це таке вулиця», – додав “свободівець”.
Окрім цього, досі не спростували й інформації про заступника голови Львівської обласної ради Петра Колодія, якого звинуватили в тому, що він у 90-ті роки працював водієм у кримінального авторитета Ореста Завінського. Журналісти нагадують, що в 90-х Завінський очолював одну з найбільших на Заході України банд. Та Колодій каже, що в його трудовій книжці запису про роботу на боса львівської мафії немає.
«У мене є трудова книжка, в мене є трудовий стаж. У мене є всі докази, що жодним чином я не міг працювати водієм в кримінального авторитета», – наголосив Колодій.
На думку львівського політолога Ігоря Танчина, “Свобода” стала жертвою вибухового росту свого рейтингу. Відтак, у депутати потрапило багато випадкових людей.
Додамо, що «Комітет виборців України» оголосив результати експертного опитування. На запитання, «Які відомості про кандидатів мають обов’язково оприлюднювати до дня виборів?», 82% експертів відповіли, що це відомості про судимість, навіть якщо вона була в минулому.
Категорії: Новини

Теги: ,,,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: