Головна Новини Для Ковалика закони неписані?

Для Ковалика закони неписані?

hqdefaultСьогодні кандидата в депутати по тернопільському округу від «Народного фронту» Івана Ковалика можна побачити на кожному кроці. Обличчя коменданта Самооборони Майдану Тернопільщини споглядає на нас практично із кожного білборда та сітілайта. Втім звідки у 24-річного вчителя історії кошти на оплату понад 50 білбордів, кожен із яких в середньому вартує близько 3 тисячі гривень – невідомо.

Тернополяни обурюються, мовляв, «краще б ті сотні тисяч гривень, що тратять на зовнішню рекламу, солдатам в зону АТО передали».

«Виплив» фінансист Ковалика під час візиту до Тернополя лідера Самооборони Майдану Андрія Парубія, на зустріч із яким прийшло близько 50 прихильників «Народного фронту». Виявляється, відробляти у Верховній Раді молодий кандидат буде одіозному екс-меру Тернополя Роману Заставному для якого, як відомо, закони не писані.

Вочевидь, Ковалик теж вирішив, що йому можна все. Тому і надрукував 100-тисячним накладом  свою агітаційну газету ще за 2 дні до офіційної реєстрації Центральною виборчої комісією його як кандидата. Це означає, що проплата за друк відбулася не з виборчого фонду Ковалика, а готівкою, а це грубе порушення закону.

Цікаво, дозволяючи  собі вже порушувати закон, що ж буде з цим молодим претендентом на депутатство у Верховній Раді, де можливості значно більші?

5 КОМЕНТАРІ

  1. Взято з Фейсбуку:
    Ми не залежимо фінансово від жодного «грошового мішка», а кошти на виборчу кампанію народного кандидата Івана Ковалика жертвують підприємці, які підтримували і продовжують підтримувати Самооборону Майдану, а також прості тернополяни, які разом пройшли з нами Революцію Гідності. Якщо хтось хоче долучитися – ми сприймемо це із вдячністю. Протягом виборчої кампанії ми будемо використовувати світові демократичні принципи фінансування виборчої кампанії: чіткий облік зібраних коштів, залучених від широкого кола симпатиків та прозоре звітування про їх використання. Закликаємо інших кандидатів в депутати робити так, як Іван Ковалик – бути чесними з виборцями і не приховувати інформацію про джерела фінансової підтримки.
    Водночас, звертаємось до всіх тернополян надати свою посильну допомогу у формуванні виборчого фонду Івана Ковалика, впроваджуючи таким чином у вітчизняну політику європейські стандарти!

  2. Опа! Знач Ковалик тепер серйозна загроза для модних кандидатів, якщо вони вже проти нього чорнуху почали замовляти!

    Шо засцяли? 🙂

  3. Смішні…. А чи є грубим порушенням Закону політична реклама Максимова, котра жодним чином непромаркована як така))))

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here