Головна Новини Для західняків – Різво, для східняків – Новий рік, отак святкує Україна

Для західняків – Різво, для східняків – Новий рік, отак святкує Україна

Дід Мороз

Дід МорозКожен десятий українець вважає найбільш значущим зимовим святом Старий Новий рік та День Святого Миколая. Такі результати оприлюднила компанія Research & Branding Group, яка з 4 по 14 грудня провела дослідження громадської думки населення України щодо вивчення ставлення українців до різдвяних і новорічних свят, передає УНН.

Для більшості українців найбільш значущими з різдвяно-новорічних свят є Православне Різдво, таку думку висловили 68% опитаних. Ще 65 % вважають найважливішим святом Новий рік. Для кожного п’ятого українця найбільш значущим є Хрещення.

У регіональному розрізі для жителів Західної України набагато більш істотним святом є Православне Різдво, а для жителів Південного Сходу – Новий рік.

Збір інформації проводився методом особистого інтерв’ю в 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю та віком. Обсяг вибіркової сукупності становив 2078 осіб. Очікувана середня помилка вибірки не перевищує 2,2%.

Як повідомляв УНН, згідно з результатами іншого дослідження, переважна більшість українців (73%) святкуватимуть Новий рік удома.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here