Головна Новини Дизайнер з Тернополя Назар Дзівульський побореться за серце Холостячки

Дизайнер з Тернополя Назар Дзівульський побореться за серце Холостячки

Днями на телеканалі СТБ стартувало нове шоу – Холостячка. За серце красуні буде боротся 12 чоловіків. Серед низ моушин-дизайнер з Тернополя Назар Дзівульський

До проєкту Назар уже був одружений. Тоді хлопець успішно займався своїм бізнесом, мережею магазинів оптово-роздрібної торгівлі, тримав власний бізнес-журнал і тренажерний зал у Тернополі. Але заради колишньої дружини Назар усе покинув і спробував почати новий бізнес у В’єтнамі, на батьківщині коханої, а пізніше – у Харкові. Але у фіналі, після розлучення, він залишився без квартири, машини і прибуткової справи. Учасник Холостячка 2020 вирішив почати життя з чистого аркуша: Назар відучився на моушен-дизайнера й активно розвивається в цьому напрямі. І навіть планує до кінця року придбати квартиру в Тернополі. Чи запросить він у своє нове житло Ксенію Мішину?

Назар Дзивульський, учасник Холостячка, про свою дитину

Від перших серйозних стосунків у Назара є чудовий 5-річний син Платон. З мамою хлопець не зійшовся характерами й не сильно підтримує контакт. Але сина Назар не кинув: він бере активну участь у його вихованні, проводить із ним час і допомагає фінансово. Тому хлопець чудово ставиться до того, що в Ксенії теж є дитина від минулих стосунків. Упевнений, що їхні сини подружаться, і вже мріє створити свій ідеал сім’ї – два хлопчики й одна дівчинка.

Юлія Кравець

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here