Переатестація працівників Головного управління національної поліції завершилася. Пройшло її 1399 осіб. Атестаційні комісії встановили, що 1136 працівників відповідають займаним осадам, 129 треба перевести на вищі посади, 59 – на нижчі і 75 – звільнити. Із тих, кого запропонували до звільнення 39 вже не працюють в поліції, а 36 перебувають на лікарняних та судяться. Начальник обласної поліції Олександр Богомол запевнив, що до кінця року ці працівники також будуть звільнені. Він також розповів, що упродовж року були й інші причини для звільнення підлеглих.
«Ми продовжуємо боротися з негативними проявами у поліції, – сказав він. – На Михайла був випадок коли поліцейський дозволив собі випити, за результатами алкотесту немало, і сів за кермо службового автомобіля. Його буде звільнено з роботи 24 листопада. У цьому випадку не буду чекати результатів судового рішення, для звільнення достатньо того, що він сів п’яним за кермо у робочий час. Усього цього року було шість таких випадків. Четверо людей вже звільнені, один не звільнений у зв’язку з тим, що немає рішення суду по притягненню до відповідальності. Крім того, цього року були звільнені 4 працівників поліції, які у попередні роки були притягнуті до кримінальної відповідальності. Цього року також було притягнуто до кримінальної відповідальності шість працівників, четверо вже звільнено, а двоє ще не звільнено – я очікую рішення суду.».

Розповів Олександр Богомол і про результати розслідування корупційного провадження детективами НАБУ, яке було порушене у лютому 2016 року. Стосовно декількох працівників підозри щодо їх участі у корупційній схемі не підтвердилися. Один із тих кого підозрювали написав рапорт на звільнення ще у квітні, і начальник поліції його підписав. А інший працівник – Сергій Осадца – повернувся до роботи. Підозри щодо заступника Руслана Балика також не підтвердилися. А от обвинувальний акт у справі Казимира Попеля уже направлений до суду. За результатами атестації він був звільнений з посади та усунутий від виконання функціональних обов’язків. А після рішення суду начальник поліції прийме остаточне рішення щодо свого колишнього заступника.
Категорії: Новини

Теги: ,,,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: