Головна Новини Держпродспоживслужба просить тернопільських аптекарів не спекулювати цінами

Держпродспоживслужба просить тернопільських аптекарів не спекулювати цінами

Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області звертається до суб’єктів господарювання, що здійснюють реалізацію лікарських засобів та медичних виробів на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної інфекції з метою  стабілізації цін з проханням не підвищувати розмір надбавки. Пам’ятайте, що граничні постачальницько-збутові та диференційовані торгівельні надбавки до закупівельної ціни ви повинні застосовувати у межах 10-25%.

Оскільки, на даний момент відсутнє державне регулювання цін на медичні вироби аптечного спрямування, зокрема, на марлеві маски, рукавички, засоби дезінфекції, антисептики, тощо. Просимо власників аптечних закладів, керівників мережевих аптек не спекулювати на темі коронавірусу та на підвищеному попиті і не піднімати ціни на засоби захисту першої необхідності. А також не створювати штучного ажіотажу та затримок поступлень товару, який сьогодні вкрай необхідний усім жителям області, незалежно від вікової категорії та соціального статусу.

Ми поважаємо вашу працю та ризики фармацевтів, які можуть контактувати з хворими ще до визначення їхнього діагнозу. Однак, звертаємо вашу увагу на людяність та її прояв у важкий для нас час.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here