Головна Новини Державтоінспекція спростила реєстраційно-екзаменаційні операції до “єдиного вікна”

Державтоінспекція спростила реєстраційно-екзаменаційні операції до “єдиного вікна”

матрифайло

матрифайлоЗ метою підвищення ефективності роботи Державтоінспекції, а також на виконання соціальних ініціатив Президента України, з січня 2013 року спрощено ряд реєстраційно-екзаменаційних операцій – повідомляє Номер один

Про суттєві зміни у правилах реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчення водія розповів начальник обласного управління ДАІ в області Андрій Матрифайло. За словами Андрія Васильовича, усі нововведення спрямовані на пришвидшення та спрощення обслуговування громадян.

Так, завдяки внесеним змінам на сьогодні запроваджено видачу свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу без попередньої видачі тимчасових реєстраційних талонів власникам транспортних засобів, які переїхали у зв’язку зі зміною місця проживання до іншого регіону держави або придбали автомобілі, зареєстровані в іншому регіоні, чи ввезли їх на митну територію України, безпосередньо під час звернення громадян до реєстраційно-екзаменаційних підрозділів ДАІ.

Можливою стала пряма перереєстрація транспортного засобу з одного власника на іншого, а також здійснення реєстраційних операцій із автомототранспортом незалежно від місця реєстрації (проживання) власника та регіону реєстрації транспортного засобу. Так, на Тернопільщині за принципом ”єдиного вікна” працює реєстраційно-екзаменаційний підрозділ ДАІ, який знаходиться за адресою у місті Тернополі по вулиці Бережанській, 65.

Водночас передбачено збереження номерного знака за транспортним засобом, а також його власником у межах одного регіону, а також урегульовано питання державної реєстрації самостійно складених транспортних засобів.

Крім цього, відмінено іспити при відновленні втраченого посвідчення водія, обов`язкове експертне дослідження нових транспортних засобів під час проведення державної реєстрації (перереєстрації), проведення оцінки вартості транспортних засобів під час їх реєстрації, окрему процедуру зняття з обліку транспортних засобів при їх відчуженні, пред’явлення транспортного засобу при його перереєстрації у зв’язку зі зміною місця проживання власника та при відновленні втрачених або зіпсованих документів на транспортний засіб.

Також набрали чинності зміни до статті 34 Закону України «Про дорожній рух», якими унеможливлено відмову в проведенні державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортного засобу у разі, коли їх власники або уповноважені на їх використання особи мають заборгованість зі сплати штрафних санкцій за порушення правил, норм і стандартів у сфері безпеки дорожнього руху.

Власників транспортних засобів потішить те, що на 25 відсотків подешевшала спеціальна продукція (номерні знаки, бланки свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу, посвідчення водія). Також вдвічі зменшено кількість платних послуг, що надавалися громадянам підрозділами Державтоінспекці

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here