Головна Новини Депутат-бютівець очолив лікарню

Депутат-бютівець очолив лікарню

27 січня трудовому колективу Тернопільської міської комунальної дитячої лікарні представили нового керівника. Головним лікарем медичного закладу став Андрій Артимович – депутат Тернопільської міської ради VII скликання, завідуючий відділенням анестезіології та інтенсивної терапії Тернопільського обласного клінічного перинатального центру «Мати і дитина».

Заступник міського голови Леонід Бицюра, зачитавши працівникам лікарні розпорядження міського голови про призначення головного лікаря, побажав Андрію Івановичу плідної праці, взаєморозуміння з колективом, наголосив на важливості функціонування закладу на оптимальному рівні, – відповідно до Програми «Здоров’я тернополян на 2016-2018 рр.»

Начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради Ростислав Левчук подякував колективу лікарні та колишньому керівнику Роману Книшу за багаторічну плідну співпрацю, високий професіоналізм у роботі.

Нагадаємо, що свій висновок щодо призначення головного лікаря міському голові також надала експертна рада з питань соціальної політики, охорони здоров’я, сім’ї, материнства та дитинства, яка складається з фахівців у медичній сфері та діє при Тернопільській міській раді.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here