Головна Новини Депутати, які отримали повістки – не придатні до служби

Депутати, які отримали повістки – не придатні до служби

DSCN3329На Тернопільщині план мобілізації виконали на 60%. А переселенці зі Сходу не поспішають йти до війська, жінки кажуть – поїхали на Схід. 

“Не дивлячись на те, щТо перший етап завершили трошки на нижчому рівні ніж очікували, планове завдання перерозподілене на 2-ий етап мобілізації, – повідомив обласний комісар Володимир Катинський. – Дуже потужно і якісно виконали планове завдання на Кременеччині та Шумщині. Найгірше – у Бучацькому і Монастириському районах (близько 14%)”.

У військкоматі досі не змогли вручити повістки сімом депутатам. А ті, що отримали їх, виявились не придатні для служби у війську.

“Також ми вручили повістки 10 чоловікам, які приїхали у область зі Сходу, – розповів Володимир Катинський. – Всього серед переселенців є 140 військовозобов`язаних чоловіків. – Однак інших ми не застали вдома. Зазвичай, їх дружини говорили, що вони повернулися на Схід”.

До слова, у області розшукують більше 25 тисяч чоловіків, які ухиляються від мобілізації. Списки передали у МВС та СБУ. Вже відкрито 36 кримінальних та 326 адміністративних проваджень за ухилення від мобілізації.

1 коментар

  1. ясно, в нас дупутати,придатні тільки до “корита”, то мобілізуйте їхніх дітей ,внуків,родичів.Маємо СБУ,ВВУ,міліції,прокурорів,військових завішаними медаляли від шиї до пупа(хер знати за які заслиги)…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here