Головна Новини Депутати обласної ради мастаки бігати не лише з сесії, а й за...

Депутати обласної ради мастаки бігати не лише з сесії, а й за медалями

Команда депутатів місцевих рад  Тернопілля  зайняла перше загальнокомандне місце у другій Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, сільських та селищних рад. Фінальний етап спартакіади серед збірних команд областей відбувся в Алушті (Крим).

Народні обранці нашої області вдало виступили у різних видах спорту. Перше місце депутати здобули у змаганні з настільного тенісу,  друге – у турнірі з шашок. Бронзові  нагороди дісталися тернопільським депутатам-спортсменам у волейбольних баталіях та на більярді. У змаганнях з футзалу тернополяни були четвертими, а у шахах посіли шосте місце.

Голова обласної ради Олексій Кайда  привітав представників органів місцевого самоврядування Тернопільщини з високими результатами. «Тернопільські депутати усіх рівнів показали справжній спортивний дух та волю до перемоги. Важливий внесок у це досягнення внесли і п’ять депутатів обласної ради.  Вітаю  з першим загальнокомандним місцем усіх  членів нашої команди!», – зазначив очільник обласної ради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here