Головна Новини Демонтований радянський літак міська рада Тернополя продала за 300 тисяч гривень

Демонтований радянський літак міська рада Тернополя продала за 300 тисяч гривень

Мерія Тернополя продала за 300 тис. грн демонтований корпус радянського літака МіГ-17. Раніше він був встановлений при вході в парк національного відродження.


“Літак – продано! Пам’ятник у вигляді старого радянського літака, який був на вході у парк Національного відродження, купили з аукціону. Зрозуміло, що радянський мотлох мало кому потрібен. Але заради допомоги армії, підприємці його купили. За виручені кошти та кошти бюджету придбали дрони Мавік 3 – 2 шт. та Мавік 2 – 1 шт.на загальну суму 539 436 грн. Нехай вони допомогають якнайшвидше здобути перемогу!”- повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Літак викупила фірма тернопільського забудовника Ігоря Гуди «Креатор Буд». Виручені гроші мерія пообіцяла витратити на купівлю дронів на потреби Збройних сил України.

Як йдеться на сторінці аукціону в Prozorro.Продажі, торги відбулись ввечері у понеділок, 7 листопада. На аукціон зареєструвався лише один учасник – приватне підприємство «Креатор Буд». Фірма запропонувала за літак 300 тис. грн, що на 55 тис. грн більше за стартову ціну.

у вересні корпус літака вже намагались продати за 245 тис. грн. Втім, тоді аукціон не відбувся.

Такий вигляд мав літак на постаменті біля входу в парк національного відродження

Зазначимо, що пам’ятник з літаком був встановлений при вході у парк національного відродження на масиві «Східний». Демонтували його 14 квітня цього року. Мер міста Сергій Надал пояснював, що літак був аварійним. На його місці планують встановити новий пам’ятник на честь українських захисників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here